Nowości

2010Archiwum nowości:

2013 // 2012 // 2011 // 2010 // 2009 // 2008
22.11
Podsumowanie roku 2010

Był to dla nas rok niezwykle udany w osiągnięcia wystawowe oraz wiedzę kynologiczną - hodowlaną.
Kentucky po bardzo ciężkiej kontuzji powrócił na ringi wystawowe w doskonałej formie. Zaprezentowaliśmy się na 18 wystawach. Począwszy od krajowych, zagranicznych, klubowych skończywszy na Wystawie Europejskiej. Odwiedziliśmy różne zakątki Polski tak jak i Europy (Słowacja, Rumunia, Słowenia, Serbia ).
Kentucky zdobył Championaty Słowacji, Rumunii, Serbii, zdobył tytuł: Zwycięstwo Klubu Terriera Słowacji oraz rozpoczął Interchampionat.

13 x stanął na lokacie I zdobywając CWC, CAC
5 x CACIB i nasz sukces na Wystawie Europejskiej lokata V na 23 psy !!


Kentucky w 2010 sprawdził się jako reproduktor w Polsce i na Słowacji, dając liczne, zdrowe i piękne potomstwo.

W listopadzie nasza hodowla jak i Kentucky został obięty specjalnym programem sponsorskim przez przychodnię weterynaryjną VET MEDICA.

Chciałabym wszystkim odwiedzającym naszą stronę, życzyć Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2011!
27.11
Wszystkiego dobrego mała Whiskey!

Dzisiaj nasza Whiskey pojechała do nowego domku. Mała zamieszkała na Śląsku, wszystkiego najlepszego maleńka w nowym domku! już za Tobą tęsknimy...


24.11
Mamy oficjalnego sponsora hodowli!

Miło nam zakomunikować, że Przychodnia dla zwierząt VET MEDICA z dniem dzisiejszym stała się oficjalnym sponsorem hodowli Coyote Ugly!
Pragniemy podziękować za obdarzenie nas fachową opieką weterynaryjną, na którą możemy liczyć każdego dnia o każdej porze dnia i nocy.


14.11
Kielce (PL)

Sezon wystawowy 2010 zakończony kolejnym małym sukcesem :)
Międzynarodową Wystawa w Kielcach zakończylismy sezon wystawowy z następującym rezultatem, KENTUCKY wystawiany w klasie championów zajął lokatę II/4 i wniosek res.CACIB! Z racji tego, że CACIB przypadł Interchampionowi mamy już
5 CACIBa na swoim koncie. :)

Na tej wystawie była także wystawiana córka Kentakiego - MAKUSEI Red Pearl in Ginger, która w klasie szczeniąt stanęła na lokacie I/3 z oceną wybitnie obiecującą, a w porównaniu z pieskiem wygrała i uzyskała tytuł Najlepszego Szczeniaka w Rasie.


15.10
Na sprzedaż śliczna 12 tygodniowa suczka

Mamy do sprzedania, suczkę import ze Słowacji.
Sunia jest córką, naszego reproduktora Multi.Ch.KENTUCKY JACK i Betty Boop Tiann.
Sunia ma bardzo ładne ciało, jest proporcjonalna, zgryz prawidłowy nożycowy. Mała jest wolna od choroby NCL-A (clear), ma bardzo żywiołowy, wesoły charakter.


2-3.10
Europejska wystawa psów - Celje (SLO)Wielkie wydarzenie kynologiczne już za nami...
Europejska Wystawa Psów Rasowych w tym roku odbyla sie w dalekiej Słowenii w Celje.
Amstaffy jako jedna z liczniejszych ras były oceniane przez trzech sedziów na trzech różnych ringach - 196 zgłoszonych amstaffów.
Kentucky wystawiany w klasie otwartej dzielnie walczył do końca zajmując 5 lokatę na 23 psy i ocenę doskonałą! :)
Drugiego dnia odbyła się Europejska Klubowa Wystawa Terrierów, Kentucky w klasie otwartej zdobył lokatę III i ocenę doskonałą.

Polska ekipa zaprezentowała się doskonale i nie zawiodła w trudnych momentach podróży.
Małgosiu, Iwonko, Kasiu, Aniu z Radkiem, Magdo z Blanką jeszcze raz dziekuję za okazaną pomoc... Dzięki Wam wróciłam do domu cała i zdrowa...Miejsce naszego noclegu na Słoweni to GROBELNIK, do którego kiedyś wrócę na wyśmienite wino, piękne widoki i cudowną gościnę.


Pod koniec roku w Czeskiej hodowli Top Tamir dojdzie do skojarzenia doskonałej suczki TABITA JUSTINE Szalai's z naszym reproduktorem KENTUCKY JACK.05.09
Kraków (PL)

Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Krakowie córka Kentakiego i Biu
MAKUSEI Red Pearl in Ginger, pięknie się zaprezentowała w klasie baby pokonując 2 rywalki i stając na I lokacie z oceną wybitnie obiecującą i tytułem Najlepsze Baby w Rasie.

Wielkie gratulacje dla właścicieli !!


28-29.08
Białystok (PL)

Ostatni weekend wakacji spędziliśmy na dwóch wystawach w Białymstoku.

Pierwszego dnia odbyła się Krajowa Wystawa Terrierów. Kentaki w klasie championów zdobył lokatę I, CWC, tytuł Zwycięzcy oraz w porównaniu BOB (Zwycięzca Rasy) !!!
W konkurencji finałowej na Najpiękniejszego Terriera Typu Bull zdobył lokatę II !!!

Niedziela była także dla nas udana, Kentaki na Międzynarodowej Wystawie pokazywany w klasie championów po raz kolejny okazał sie niepokonany. :)
Uzyskał swój 13 wniosek CWC w tym sezonie wystawowym i kolejny wniosek CACIB !!Na tej wystawie miałam przyjemność wystawiać córkę Kentakiego KILĘ Nandao, która w klasie młodzieży zdobyła lokatę II na 5 suczek. Na niedzielnej wystawie Kila uzyskała lokatę IV na 9 suczek.


23.08
Bratysława (SK)

Weekend wystawowy w Bratysławie okazał się dla nas niezwykle udany.
Kentaki pierwszego dnia wystawiany w klasie championów zdobył lokatę II i wniosek res.CAC. Oceniał nas sędzia i hodowca rasy Rade Dakića.
Niedziela to był nasz dzień !! Kentaki w bardzo mocnej stawce w klasie championów wywalczył lokatę I, CAC, a w porównaniu wniosek CACIB !!! Tym samym zrobiliśmy kolejny krok do INTERCHAMPIONATU oraz rozpoczęliśmy Grand Championa Słowacji.

Na tych wystawach miałam przyjemność wystawiać suczkę w klasie championów Gang Staff All That Charm, z którą wywalczyłam lokatę II res.CAC i res.CACIB oraz suczkę w klasie młodzieży CIUCIUBABKĘ Taboo, z którą w mocnej stawce wywalczyłam lokatę I, CAJC i tym samym rozpoczęła ona Młodzieżowy Championat Słowacji.Nasza towarzyszka podróży BORN TO BY HAPPY Canossa pięknie się zaprezentowała zdobywając CAC, CACIB i BOB !!!
Wielkie gratulacje dla hod.Canossa za wspaniałe osiągnięcia z Dzi!
Dziękuję za miło spędzony czas i do następnego spotkania :)


21.08
Toruń (PL)

Kolejna córeczka Kentakiego i Biu rozpoczeła podbój ringów! MAKUSEI Red Pearl in Ginger - Nikita na Krajowej Wystawie w Toruniu w klasie baby stanęła na lokacie I z oceną wybitnie obiecującą oraz tytułem Najlepsze Baby w Rasie, a w konkurencjach finałowych zdobyła BIS BABY III ! Wielkie gratulacje dla właścicieli !!


15.08
Szczenięta na sprzedaż

Na sprzedaż 4 miesięczny piesek i suczka z doskonałego skojarzenia KENTUCKY & BEAUTY

MUSHTARIJ & MARAMA


08.08
Legnica (PL)

Dzisiaj na wystawie krajowej w Legnicy debiut miał synek Kentakiego i Biu - MESIC Red Pearl in Ginger.
Mesic w klasie baby pokonując konkurenta stanął na lokacie I z oceną wybitnie obiecującą oraz tytułem Najlepsze Baby w Rasie !! Wielkie gratulacje dla właścicieli!


31.07
KENBO

Nowe zdjęcia syna Kentakiego z miotu w hod. Nandao FCI - KENBO Nandao (12 miesięcy).

Dziękuję właścicielom za udostępnienie zdjęć.


31.07
Kentaki znowu ojcem

W hodowli TANYA YANKEY STAFF'S FCI przyszły na świat szczeniaki po Kentakim !!
Urodziło się 3 pieski i 3 suczki. Szczeniaczki są NCL-A Genetically Clear.

Betty Boop Tiann & KENTUCKY JACK


11.07
Warszawa (PL)

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Warszawie okazała się dla nas bardzo szczęśliwa.
Kentaki po raz dziesiąty w tym sezonie wystawowym stanął na podium i okazał sie niepokonany w swojej klasie :)
Amstaffy oceniał p.Jan Gajewski - przewodniczący oddziału ZKWP w Warszawie, który docenił naszą pracę na ringu i w stawce 8 samców Kentaki stanął na lokacie I, dostał CWC a w porównaniu res.CACIB !!! Zrobiliśmy kolejny krok do INTERCHAMPIONATU !!!


10.07
Koszyce (SK)

KENTUCKY Zwycięzca Specjalnej Wystawy Klubu Terrierów Słowacji!!!
Słoneczny polsko - słowacki weekend wystawowy już za nami. 10 lipca byliśmy na Specjalnej Klubowej Wystawie Terierów w Koszycach.

Kentaki wystawiany w klasie otwartej uzyskał swój kolejny wniosek CAC, CC, a w porównaniu stanął na wysokości zadania i uzyskał tytuł -VSV- Zwycięzcy Klubu Terrierów Słowacji !!Polski Team amstaffów w bardzo mocnym składzie pokazał się fantastycznie :)
Michałowe szczeniaki Teq i Taj - piekny debiut na zagranicznym ringu !! Wielkie brawa dla Was !! Dziękuję za podróż do Koszyc i do następnego wyjazdu...

Team Canossowo-Prozakowy :)


BACK TO MY DREAMS Canossa - V 2, Res.CAC !!!
CASSIOPEIA FOR PROZAK Canossa - V 3
ANTARES Ordior - V 1, CAC, CC
BORN TO BE HAPPY Canossa - V 1, CAC, CC, VSV, BOB
- sięgnęła po najwyższe laury na wystawie - tytuły Zwycięzca Klubu Terrierów Słowacji oraz Zwycięzca Rasy (BOB)

Wielkie Gratulacje dla Iwony, Małgosi i Ani !!

23.06
Ch SRB

Prosto z Belgradu przyszedł nam dzisiaj CHAMPIONAT SERBSKI razem z certyfikatem.


13.06
Świdnik (PL) - o/Lublin

Kolejna wystawa za nami i kolejny mały sukces. :)
Krajowa Wystawa w Świdniku - Kentucky w klasie otwartej w stawce trzech samców uzyskał swój kolejny wniosek CWC - sędziował nas Avi Marshak (Izrael).
Na tej wystawie miałam przyjemność wystawiać KILĘ, córkę Kentakiego, która w klasie młodzieży uzyskała ocenę doskonałą.

Po wystawie udałyśmy się z Kamilą na sesję zdjęciową !!! Oto jej efekty :)


29-30.05
Sivac (SRB)

Ten ostatni majowy weekend był pełen przygód!!
Dzięki uprzejmości Marzenki z hodowli ERSARI miałam możliwość wraz z jej magicznymi afganami Alexandrem i Maliką wziąć udział w wystawach w dalekiej Serbii. Wyruszyliśmy w piątkowy wieczór z Rzeszowa, mielismy do pokonania ponad 750 km a nasz główny cel to miejscowość SIVAC, gdzie pierwszego dnia odbywała się Wystawa Międzynarodowa CACIB.
Droga do granicy węgiersko-serbskiej przebiegła nam w expresowym tempie dzięki wspaniałemu i dzielnemu kierowcy jakim jest Paweł. :) Jak sie okazało na granicy, zapomnieliśmy jednego małego dokumentu, który został w Miszkolcu na stacji benzynowej, a bez którego nie mogliśmy przekroczyć granicy samochodem...
Dla nas to nie był problem, jak się nie da samochodem zawsze można pieszo !!!
Tak więc "nasz" dzielny Paweł wrócił po ów ważny dokument, a my z naszą psią brygadą postanowiłyśmy przekroczyć granicę pieszo z paszportami w "zębach" :), w dosłownym znaczeniu tego słowa. Jadące tiry, deszcz i psy ciągnące na smyczach - nic nas nie mogło zatrzymać! W drodze po serbski championat !!Po wielu trudach dotarłyśmy do SIVAC, gdzie odbyła się II Międzynarodowa Wystawa CACIB.
Kentucky wystawiany w klasie championów uzyskał swój kolejny wniosek CAC, zaś Alex res.CAC, a Malika CAC i wniosek CACIB !!
Naszą całą trójkę oceniała serbska sędzina Sanja Momcilovic-Bognic, dla której niestety liczyła się narodowość wystawiającego i oceniała drugi koniec ringówki z papierosem w ustach i słuchawką w uchu !!!Po wystawie i szczęśliwym dotarciu do nas Pawła udaliśmy się do Palić, gdzie mielismy nocleg w pięknej Vilii AURORA.Degustacja Rakiji i serbskiego jadła :)Druga wystawa, w której wzięliśmy udział to krajowa wystawa "CRVENKA". Kentaki po raz kolejny stanął na wysokości zadania i uzyskał już siódmy CAC w tym sezonie wystawowym !!!
Tym miłym akcentem zakończyliśmy podbój Serbii, uzyskując tytuł CHAMPIONA SERBII !!

Bardzo dziekuję Marzenie i Pawłowi za wspólną podróż do odległego państwa jakim jest Serbia. Dziekuję kochani za miło spędzony czas i do następnego razu !!


27.05
Kolejne krycie

KENTUCKY poraz kolejny sprawdzi się jako reproduktor !!!
Tym razem doszło do skojarzenia z doskonałą suczką BETTY BOOP Tiann ze słowackiej hodowli TANYA YANKEY STAFF'S FCI.


17-18.04
Satu Mare (RO)

Ten kwietniowy weekend długo pozostanie w mej pamięci. Razem z Kentakim odnieśliśmy nasz największy sukces wystawowy!
Tym razem udaliśmy się do malowniczego miasteczka Satu Mare w odległej Rumunii, gdzie odbywały sie dwie wystawy międzynarodowe.

Pierwszego dnia Kentaki w klasie otwartej w stawce 3 samców uzyskał lokatę I i kolejny wniosek CAC oraz res.CACIB. Było to już dla mnie duże wyróżnienie. Jednak najlepsze było dopiero przed nami...

Drugiego dnia węgierski sędzia Andras Korozs docenił naszą pracę na ringu, Kentaki otrzymał kolejny CAC, w porównaniu z psem z kl.championów uzyskał CACIB, którym rozpoczął INTERCHAMPIONAT !! oraz został Zwycięzcą Rasy (BOB)!
W konkurencji finałowej na Best of Grup - BOG zajął lokatę I!
Kentaki tym samym uzyskał tytuł CHAMPIONA RUMUNII !!!Nasza towarzyszka podróży, piękna suczka BORN TO BE HAPPY Canossa także zdobyła Championat Rumunii. Gratulacje dla hodowcy za wyhodowanie tak cudownej suki jaką jest Born..


07.04
Szczenięta po Kentakim w RPiG

W hodowli RED PEARL IN GINGER FCI doszło do skojarzenia doskonałej, utytuowanej suczki BEAUTY IN RED Z SAMOTNI CHRISTA FCI doskonałym samcem KENTUCKY JACK.

Dzisiaj przyszło na świat 7 szczeniaczków - 3 pieski i 4 suczki!

Pieski:Suczki:


21.03
Katowice (PL)

Międzynarodowa Wystawa w Katowicach okazała się dla nas bardzo szczęśliwa.
Kentaki w bardzo mocnej stawce 9 samców wywalczył lokatę I i kolejny wniosek CWC.Jednak najbardziej ucieszył mnie debiut młodziutkiej KILI - córki Kentakiego z hodowli Nandao FCI, którą miałam przyjemność wystawiać. Dziękuję Asiu za możliwość pokazania tak cudownej suni jaką jest Kila. :)
Kila jako najmłodsza suczka z klasy młodzieży (9 miesięcy i 1 dzień) wywalczyła lokatę III z oceną doskonałą w stawce 13 suczek !!!!
Dziękuje moim znajomym Iwonie, Asi, Małgosi, Oldze i Michałowi za miło spędzony czas przy ringu.
Do zobaczenia na następnej wystawie kochani :)Kentucky & Kila. Dziękuję Kamili za wykonanie rewelacyjnych zdjęć!


14.03
Jarosław (PL)

Kolejna udana wystawa już za nami :). Tym razem byliśmy na krajowej wystawie w Jarosławiu.
Kentaki w klasie championów wywalczył kolejny wniosek CWC i w porównaniu z psem z klasy otwartej wygrał Najlepszego Dorosłego Psa w Rasie!
Kenio zrobił mi niesamowity prezent, gdyż wczoraj obchodził swoje trzecie urodziny!!!05.03
Nowe zdjęcia 3-letniego Kentakiego


20.02
Budapeszt (HU)

Na wystawie w Budapeszcie (Węgry) CHAMPION OF CHAMPIONS & BABY, PUPPY, VETERAN SHOW
wzięło udział 3 baby'ki - 2 córki i synek Kentakiego z węgierskiej hodowli Guard's Guard.
Cała trójka otrzymała oceny wybitnie obiecujące:
Ayala of Guard's Guard - lokata 1
Acana of Guard's Guard - lokata 2
Achmed of Guard's Guard - lokata 2


19.02
Preszów (SK)

Rozpoczęliśmy sezon wystawowy 2010. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Preszowie na Słowacji okazała się dla nas bardzo szczęśliwa.

Kentaki w klasie otwartej w stawce 5 psów wywalczył lokatę I i kolejny wniosek CAC !!! Tym wnioskiem ukończył CHAMPIONAT SŁOWACJI!
Ta wystawa była dla mnie bardzo ważna i pragnę podziekować tym, którzy w nas wierzyli...


13.02
Rzeszów (PL)

3 lutego w Rzeszowie odbyła się III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Amstaffy sędziował Prezes Klubu Teriera Typu Bull w Polsce p.Andrzej Pławiński.

Swój debiut wystawowy w klasie szczeniąt miała córka Kentakiego - KILA Nandao.
Kila otrzymała ocenę WO, lokatę I i tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie.


13.02
Wycieczka do Radomia

Wycieczka do Radomia zaowocowała kolejnymi zdjęciami Kili - córki Kentakiego.Przy okazji odwiedziłam Małgosię z hodowli PROZAK, oczywiście nie obeszło się bez zdjęć w jej "studiu". :)
Bardzo urocza suczka CASSIOPEIA FOR PROZAK Canossa oraz piękny samiec Ordior ANTARES

Archiwum nowości:


2013 // 2012 // 2011 // 2010 // 2009 // 2008


Radom, PL
tel. 503 025 682
Copyright © Coyote Ugly FCI - wszelkie prawa zastrzeżone. webdesign: BUKHA.PL