FOTOGRAFIA


Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Zwierzęta mają duszę... Fotografie mają duszę... Wszystko zaczęło się od Kentakiego, wystawy, wyjazdy i to pochłonęło mnie bez reszty... To na Kentakim wypróbowałam pierwsze mrugnięcie migawki, odkryłam że dobre zdjęcie, uchwycenie odpowiedniej chwili może tak wiele przekazać.

W swoich pracach zawsze staram się pokazać to co najpiękniejsze w zwierzętach, ich walory eksterierowe, ale także uchwycić temperament i charakter co jest bardzo trudne.

Staram się na fotografiach wydobywać zalety, całe piękno psa, a w przypadku psów hodowlanych czasem ukryć niedoskonałości – oczywiście bez trików w programach graficznych, np. lifting szyi – bo i takie rzeczy się zdarzają...
Inaczej sprawa się ma do fotografowania psów do adopcji, tam wszystkie zasady fotografowania rasowych psów biorą w łeb – bo kogo obchodzi, czy psiak ze schroniska ma idealnie proste plecy... Tutaj też chodzi o pokazanie jego wyjątkowości wśród tysięcy, które widnieją w ogłoszeniach ale w inny sposób. Wystarczy uchwycić jedno spojrzenie, jedno ale takie, w którym widać całą psią duszę...

Staram się jak najbardziej dopasować do wymagań klienta – czy dotyczących przeznaczenia zdjęć czy też rodzaju – jestem otwarta na wszelkie sugestie i pomysły. Chcę, aby klienci otrzymali to, czego oczekiwali i byli w pełni zadowoleni.

Wykonuję zdjęcia podczas prezentacji psa w ringu wystawowym, reportaże z wystaw oraz indywidualne sesje psów.
Sesje i reportaże z wystaw:

Radom, PL
tel. 503 025 682
Copyright © Coyote Ugly FCI - wszelkie prawa zastrzeżone. webdesign: BUKHA.PL